اخبار

پهنه های فعال شهرصالحیه از طریق دوربین های پیشرفته تحت کنترل است

علیرضا قربانی ضمن تاکید بر ضرورت تامین امنیت فضاهای عمومی شهر برای مقابله با آسیب های مختلف گفت: بایستی امنیت کامل در سرانه های عمومی از جمله پارک ها و بوستان های صالحیه برای خانواده ها برقرار شود.

قربانی با بیان اینکه محیط های خدماتی شهر باید ضامن آرامش و حفظ منزلت شهروندان باشد افزود: تمامی اماکن عمومی بواسطه نیروهای قابل و توانمند تجهیز شده است و اطمینان داریم با آسیب های های مختلف اجتماعی تا حد مطلوب مقابله خواهد شد.

وی با تقدیر از پیگیری های حراست شهرداری صالحیه، از وضعیت مناسب امنیت در سطوح مختلف شهر اظهار خرسندی کرد و بیان داشت: موضوع صیانت از کیفیت زندگی شهروندان، پیوست تمامی برنامه های مدیریت شهری است و تاکنون از تعامل و همکاری بهینه با نهادهای انتظامی و امنیتی کوتاهی نکرده ایم.

شهردار صالحیه در خاتمه به کنترل شهر از طریق بروزترین امکانات در حوزه فناوری خبر داد و اظهار داشت: محلات مختلف به ویژه پهنه های فعال شهر از طریق دوربین های پیشرفته تحت کنترل است و تمامی فعالیت های شهری مورد رصد حراست و واحد های ذیصلاح قرار دارد و می توانیم این اطمینان را همه شهروندان بدهیم که شهر در امنیت کامل خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن